KOMİTELERİMİZ

 

 

1-) SOSYAL AKTİVİTELER KOMİTESİ

Sosyal aktiviteler komitesi olarak görevimiz her iki dönem başında da Hacettepe üniversitesinin en büyük partilerini organize etmek ve gelenekselleştirdiğimiz bu partiler ile Hacettepe öğrencisine kaliteli eğlence sunmak, ünlü isimleri HitTalks markamız adı altında okulumuzda ağırlamak ve yapılan gezilerin ulaşım ve konaklamasını organize etmektir.

2-) KURUMSAL İLETİŞİM KOMİTESİ

Topluluk faaliyetlerinin düzenlenebilmesi için okul yönetimi ile topluluk arasında bir köprü görevi görerek gerekli izin prosedürlerinin yerine getirilmesi,topluluğun geleneksel etkinliklerinden biri olan Genç Zirve adlı kariyer etkinliğinde Pazarlama Zirvesi’nin planlamasından ve işleyişinden sorumlu olmak Kurumsal İletişim Komitesi’nin başlıca görevleri arasında yer almaktadır.

3-) İNSAN KAYNAKLARI KOMİTESİ

İnsan Kaynakları Komitesi diğer her şirkette olduğu gibi topluluğumuzda da bulunması gereken ve üye alımları, alınan üyelerin uygun komitelere dağıtılması, yönetim kurulu motivasyonu, aktif üye motivasyonu, ve yeni yönetim kurulu seçimlerinde mülakatların yapılması gibi görevler üstlenmiştir ayrıca sene içerisinde yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirilen motivasyon görüşmeleri ile performansların değerlenip topluluğun en iyiye taşınmasına yardımcı olur.

4-) REKLAM-FİNANS KOMİTESİ

Para yönetmeyi seven, sponsor bulmak için günlerce hatta aylarca çalışan ve bunun için ikna kabiliyetini mükemmelleştirmek zorunda kalan, etkinliklere maddi/manevi her türlü desteği sağlamaya gönülden hazır ve nazır insanların bulunduğu komitedir.

5-) SOSYAL MEDYA VE TANITIM KOMİTESİ

Sosyal Medya-Tanıtım Komitesi olarak her kanaldan bir tanıtım ağı oluşturup, geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Sosyal medyada gerçekleşen her türlü gelişmeleri takip ederek sosyal medyaya ilgi duyan öğrencileri bilgilendiriyoruz. Tüm etkinliklerimizin taslaklarını, broşürlerimizi, tanıtım dosyalarımızı, afişlerimizi ve görselleri düzenliyoruz. Sosyal Medya hesaplarımızın hepsini yöneterek soruları olan öğrencileri aydınlatan da bizleriz!